Projekty - WAIMEA MM - MAŁE MODUŁY MAGAZYNOWE


WAIMEA MM - MAŁE MODUŁY MAGAZYNOWE

Waimea Holding S.A. rozpoczyna budowę hal magazynowych klasy A z małymi modułami magazynowymi na wynajem i do sprzedaży. Powierzchnie magazynowe - małe moduły, w zależności od lokalizacji, będą dostępne już od 300 do 1 100 mkw. W całej Polsce, w miastach powyżej 150 tysięcy mieszkańców, powstanie kilkadziesiąt takich obiektów na działkach o powierzchni od 1,8 ha do 3 ha. Hale o powierzchni całkowitej między 10 000 a 15 000 mkw. będą posiadać własną infrastrukturę – pomieszczenia biurowo-socjalne, uniwersalne bramy przeładunkowe, parkingi, zostaną także wyposażone w urządzenia pomiarowe zużycia mediów. Budynki, poprzez dostępność małych modułów magazynowych wraz z udogodnieniami, będą tworzyć wygodne miejsce do prowadzenia działalności z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.

Decydując się na współpracę z Waimea Holding S.A. otrzymają Państwo najwyższy standard techniczny (klasy A) we wszystkich obiektach, ogólnopolski serwis oraz zespół techniczny zarządzający obiektem. Gwarantujemy najwyższą jakość obiektów magazynowych realizowanych przez wysokiej klasy specjalistów, doświadczony zespół architektów oraz uznanych generalnych wykonawców.

Zapraszamy przedsiębiorców, którzy preferują posiadanie magazynu na własność oraz inwestorów, którzy są zainteresowani ulokowaniem wolnych środków finansowych i stałymi przychodami z najmu.

Broszura Waimea Holding Małe Magazyny
Broszura Waimea Holding Małe Magazyny Zarządzanie